עיצוב פנים ואדריכלות | ליאת באר

עיצוב פנים וילות יוקרה


מאמרים » בתים פרטיים  » 
עיצוב פנים וילות יוקרה

עיצוב פנים וילות יוקרהאם אתם מאלו שיכולים להרשות לעצמם וילת יוקרה התברכתם. וילות יוקרה משדרות עושר רב, מרחב יוקרה ופינוק כמו גם סטנדרטים גבוהים והן ממלכה של ממש עבור מי שחי או גר בהן. עיצוב פנים וילות יוקרה הוא התמחות בפני עצמה מכיוון שלא מדובר על עיצוב רגיל אלא חשיבה על כל חלל וחלל, צריך לדעת איך לשלב בין חלל אחד לשני, צריך להתאים את העיצוב לטכנולוגיה ולמודרניזציה שקיימת היום וכמובן צריך שהבית יהיה פונקציונאלי וכזה שנעים וכיף לחיות בו. עיצוב פנים וילות יוקרה דורש אדריכלות בשביל שהעבודה תתבצע כמו שצריך, והנדסאית אדריכלות כמו ליאת באר יכולה לתת את המענה הראוי למטרה הזו.

 

עיצוב פנים וילות יוקרה: לתת את הדעת לכל פרט

עיצוב פנים וילות יוקרה שונה מעיצוב פנים של כל חלל אחר או כל דירה אחרת. בדירות יוקרה יש חשיבות לכל פרט ופרט בחלל וחשוב לאתר גם את אנשי המקצוע הנכונים שיוכלו לספק את המענה והצרכים. זה מתחיל עם החזון של בעלי הבית, מהו החלום שלה ואיך הם רואים את בית חלומותיהם, ממשיך עם עיצוב החלקים בבית שאמורים להישאר זמן רב כאלו שלא ניתן להחליף בתדירות גבוהה כמו דלתות, משקופים, ניאגרה בשירותים, אמבטיה וכדומה ולאחר מכן עוברים לחלק של "הריהוט הנייד" שלה שמגיע לאחר שיש לבית כבר צורה וסגנון וקל יותר להתאים את הריהוט היוקרתי אליו. הריהוט ישקף כמובן את מראה הווילה כולה ביוקרה, בצבעים ובחומרים.

 

איך בוחרים מעצב פנים לוילת יוקרה?

יש לא מעט מעצבי פנים וסביר להניח שאם תפנו לאחד מאלו ייאמר לכם שיש ניסיון רב בעיצוב של וילות. אך וילת יוקרה דורשת כל כך הרבה תשומת לב לכל פרט ופרט ודורשת המון ניסיון, ואת הניסיון הזה יכול לספק איש מקצוע שיש לו כבר עבר עשיר בפרויקטים מעין אלו. בבואכם לבחור את מי שיעצב עבורכם את וילת היוקרה, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לבקש ממנו רשימת פרויקטים אחרונים שהוא עיצב וכמובן ללכת ולהתרשם, לראות מהו הסגנון של המעצב, איך הוא רואה את הדברים ומה יש לו להציע לכם.

עם בחירת איש המקצוע הנכון ועם קצת סבלנות, וילת היוקרה שלכם יכולה להיות מרשימה ועוצמתית, אך יכולה להיות גם פונקציונאלית ונוחה מאוד למגורים עבורכם ועבור בני המשפחה שלכם.