טלפון
טלפון

מאמרים


עיצוב דירות גג – עיצוב יוקרתי

למאמר במלואו >

עיצוב פנים דירות – איזה דירות?

עיצוב פנים דירות יכול להיות עיצוב יוקרתי מאוד. אם אנחנו רוצים שהעיצוב של הבית שלנו יהיה יוקרתי אנחנו צריכים לתכנן את העיצוב באופן יצירתי.

למאמר במלואו >

עיצוב דירות גג בתל אביב

עיצוב דירות גג באופן מותאם אישית יכול לאפשר לנו לשדרג את איכות מקום המגורים שלנו.

למאמר במלואו >

תכנון משרדים ב-2020

שנת 2020 הביאה איתה עשור חדש אליו אנו נכנסים ועימו "אורח" בלתי צפוי בדמות הקורונה. תקופה זו מלאה בלא מעט שינויים והסתגלויות חדשות גם ברמה של תכנון משרדים.

למאמר במלואו >

עיצוב משרדים ב-2020

עיצוב משרדים מהווה תחום דינמי שמזמן אליו חידושים, תוך השאיפה לשמר עצמו כחלל עבודה נעים עבור העובדים המאפשר להם להיות פרודוקטיביים לאורך זמן.

למאמר במלואו >

החשיבות של עיצוב פנים בית פרטי

חשיבותו הגדולה של הבית שלנו נותנת תוקף גדול גם לחשיבות של עיצוב פנים בית פרטי. עיצוב זה משפיע על חוויית השימוש בבית הפרטי שלנו ולכן על כל אורח החיים שלנו.

למאמר במלואו >

עיצוב משרדים הייטק חדשני ומתקדם

חברות ההייטק הן חברות מהדור החדש שכבשו את עולם העסקים והתעשייה. ישראל שלנו מבורכת בשפע של חברות הייטק שמקדמות את הכלכלה ותורמות בחידושים ובהתפתחויות טכנולוגיות שמשפיעים על החיים של כולנו.

למאמר במלואו >

אדריכלות משרדים מתקדמת

אדריכלות משרדים כוללת בתוכה את תכנון מבנה המשרד ועיצובו. חברות רבות כבר מבינות היום כי לאדריכלות משרדים ישנה השפעה מכרעת על אופי העבודה במשרד,

למאמר במלואו >

מאפייני התקופה בעיצוב משרד מודרני

אפשר ללמוד על ההיסטוריה של התפתחות האדם והחברה לפי בחירת העיצוב של חללי המגורים והעבודה - עיצוב הבית והמשרד מבטאים את הלך הרוח של התקופה שבה הם נוצרים.

למאמר במלואו >

האם יש קשר בין עיצוב משרדים לחברה מצליחה

חברה שרוצה להצליח בשוק, תשקיע בקשת רחבה של אלמנטים שיתרמו להצלחתה: היא תעסיק את מיטב המומחים בשוק העבודה, היא תיצור מוצר מנצח ותשקיע בפרסום מתוחכם ואפקטיבי.

למאמר במלואו >

עיצוב משרדים הוא הפנים של החברה

עיצוב משרדים הוא הפנים של החברה. ללא עיצוב כזה שישקף את החברה שלכם, את מי שאתם ואת מה שיש לכם להציע, ייתכן שהלקוחות פשוט לא יבחרו בכם

למאמר במלואו >

המשרד שלכם צריך מעצבת משרדים מנוסה

עוד יום במשרד יכול להיות ארוך ומשעמם, אבל הוא ממש לא חייב להיות כזה! המשרד הוא מקום שרבים מאיתנו נמצאים בו שעות רבות ביום, לפעמים אפילו יותר מאשר אנחנו נמצאים בבית שלנו.

למאמר במלואו >

אדריכל משרדים לעיצוב כל סוגי המשרדים

עיצוב משרדים הוא תחום עיצובי בפני עצמו. משרד הוא איננו בית פרטי או חנות מסחרית והוא מכיל אלמנטים עיצוביים ייחודיים שאיש המקצוע צריך לקחת בחשבון כאשר הוא עוסק בעיצוב משרד. עולם עיצוב המשרדים הוא רחב ומגוון ומכיל אלמנטים ייחודיים ואינסופיים.

למאמר במלואו >

עיצוב משרדים הייטק לדור החדש של העובדים

עידן ההייטק פתח עולם חדש של עיצוב משרדים הייטק. חברות ההייטק משתייכות לעולם העבודה החדש ואינן דומות בדרישות ובצרכים שלהן לחברות רגילות.

למאמר במלואו >