טלפון
טלפון
title-decor-line

עיצוב משרד מודרני בבית

title-decor-line

עיצוב דירה היא פרוצדורה שמיושמת כיום כמעט בכל דירה בישראל, בין שמדובר בדירת יוקרה ובין שמדובר בדירה עממית סטנדרטית. יותר ויותר אנשים מבינים את ההשפעה של עיצוב הפנים על איכות החיים שלהם וגם מוכנים להשקיע את המשאבים הנדרשים על מנת להביא את הדירה שלהם לתוצאה העיצובית הנכונה עבורם. 

עיצוב פנים לדירות יוקרה מצריך להיות עם אצבע על הדופק יחד עם הלקוח ולהיות קשוב לצרכיו, בכך נוצר ערך מוסף לפרויקט עיצוב פנים בדירות יוקרה וכן לאזור משרדי בתחום הבית.

 

עיצוב משרד מודרני | ליאת באר

עיצוב פנים של דירות יוקרה בשילוב פרגולות אלומיניום

עיצוב פנים לדירות יוקרה מתבסס בדרך כלל על פיתוחים חדשים בעולם העיצוב ועל חומרי גלם איכותיים במיוחד ולאחרונה פרגולות אלומיניום נהפכו לטרנד חם.. אלמנטים עיצוביים שהיום אפשר למצוא בכל דירה, עשו את צעדיהם הראשונים בדירות יוקרה כשכל מטר מרובע עוד עלה הרבה כסף.

 

גם בימים אלה מוכתבים טרנדים חדשים לשנה הקרובה, שתוך כמה שנים יהפכו לסטנדרט בכלל הדירות. חדרי אמבטיה משיש חלק, פרקטים מעץ כהה, חלונות שחורים, פרגולות אלומיניום חשמליות  כחול נייוי בחדר האמבטיה, קירות צבועים בצבעי יסוד שונים וצבעוניים, כל אלה מאפיינים בימים אלה את התחום של עיצוב פנים לדירות יוקרה וצפויים לחלחל הלאה עם השנים.

 

לפרטים נוספים על פרגולות: https://alum-pergola.co.il/

 

עיצוב משרד בבית

מגמה מרכזית שניתן לזהות בתחום של עיצוב פנים לדירות יוקרה היא המגמה של עיצוב משרד מודרני בבית. הסיבות לכך הן ברורות: כניסת האינטרנט לכל שעל בחיינו הופכת את האפשרות של עבודה מהבית לאפשרות ריאלית יותר מאי פעם ויותר ויותר אנשים ממלאים את עבודתם באופן מלא או חלקי מביתם. בדירות יוקרה ישנו גם בדרך כלל החלל הנדרש על מנת להקצות חדר שלם לטובת משרד וכל מה שצריך הוא לעצב אותו נכון.

 

עיצוב משרד מודרני בבית הולך בדרך כלל יד ביד עם העיצוב הכללי כאשר מדובר בדירות יוקרה, ובכל זאת, אלמנטים עיצוביים שכדאי למצוא במשרד כזה יכללו: שולחן מהגוני רחב ידיים, כסא מנהלים מפואר, תאורת אווירה עם תאורת מוקד באזור העבודה, צמחייה מלאכותית, שטיח, ספרייה רחבת ידיים ואפילו פינת קפה שהופכת את הקפה לזמין ומיידי גם במשרד הביתי.

 

בכל מקרה, כל עבודה של עיצוב פנים לדירות יוקרה וכל עבודה של עיצוב משרד מודרני בבית חייבת להתבצע על ידי מעצבים מקצועיים, שפועלים על פי עקרונות העיצוב המקצועיים, שמכירים את הטרנדים החמים ביותר בתחום ושיודעים להתאים את העיצוב להעדפותיו האישיות של הלקוח אך גם לדעת מתי לבלום ומתי להאיץ כשצריך. לרוב מדובר בפרויקטים יקרים במיוחד שמרבית האוכלוסייה לא יכולה לממן ומכאן גם החשיבות של ביצוע הדברים בצורה מתוכננת, מסודרת ובצורה כזאת שעונה על הצורך הסובייקטיבי לייצר אווירה של יוקרה ושל סגנון חיים.