טלפון
טלפון
title-decor-line

עיצוב פנים בית פרטי והתאמה מוחלטת של הבית לדיירים

title-decor-line

סיום הבנייה של הבית, גם אם התבצעה על פי תוכנית מוגדרת מראש ומוסכמת בין האדריכל/הנדסאי אדריכלות לבעלי הבית, הינה רק שלב נוסף בדרך למראה הסופי של הבית. את הבנייה והעיצוב על פי תכנית ארכיטקטונית מוגדרת, יש להשלים באמצעות עיצוב פנים בית פרטי והתאמה פרטנית של חללי הבית לדיירים בו. מה בין אדריכלות ועיצוב פנים? אילו חומרים משמשים את המעצב בעבודתו? היכן ניתן להזמין עיצוב פנים שיותאם לצרכים ולדרישות של הדיירים? כל התשובות בהמשך המאמר.

 

אדריכל/הנדסאי אדריכלות ומעצב פנים – הדומה והשונה

אדריכלות ועיצוב פנים הינם שני תחומי עיסוק המשיקים זה לזה והמשלימים זה את זה. האדריכלות הינה תכנון הבית תוך עמידה בעקרונות הנדסיים ותוך שימוש באמות מידה מוגדרות לביצוע העבודה.האדריכל/הנדסאי אדריכלות הוא האדם האמון, בסיכומו של עניין, על המראה חיצוני הסופי של הבית, כמו גם עיצוב החללים הפנימיים, בכל הנוגע לבנייה. כשמדובר בבית חדש, הגופים המאשרים את המבנה מסתמכים על התוכנית הארכיטקטונית של הבית, כשהיא מאושרת על ידי מהנדס בניין מוסמך.

 

עיצוב פנים בית פרטי והחומרים שבהם משתמש המעצב

עיצוב פנים בית פרטי משלים למעשה את מה שהאדריכל/הנדסאי אדריכלות  התחיל, ועשוי לשנות את העיצוב הפנימי ולבצע בו התאמות שיהפכו אותו לנוח יותר ומשמעותי יותר עבור הבעלים. עם זאת, המעצב איננו יכול לערוך שינויים שהמשמעות שלהם הינה שבירת קירות או עריכת שינויים משמעותיים בבית. עם זאת, הוא יכול להשתמש במכשירים ומוצרים שונים, כגון עיצוב בגבס, על מנת לשוות לחלל הפנימי את המראה והאווירה הנדרשים. בנוסף, הופכים גם הרהיטים והתאורה לכלים שבהם יכול המעצב להשתמש ביעילות, בדיוק לאותם הצרכים. מה שמייחד את עיצוב הפנים, טמון בעובדה שמעצב טוב יכול לייצר מראה ואווירה שונים בחדרים שונים בבית, רק באמצעות שימוש נכון ברהיטים, צבעים ותאורה.

 

אם יש לכם בית חדש שבנייתו הסתיימה, או אם יש בכוונתכם לערוך שינויים במראה הבית, עיצוב פנים בית פרטי על ידי משרדה של ליאת באר הוא הדבר הנחוץ לכם ביותר. כדאי ליצור קשר כבר כעת ואנחנונחזור אליכם בהקדם. אנו יסייעו לכם להגדיר את הצרכים והכוונות שלכם, ולתרגם אותם לעיצוב ייחודי, שיגרום לכם להתעורר בכל בוקר עם חיוך.

עיצוב פנים בית פרטי