טלפון
טלפון
title-decor-line

עיצוב פנים דירות יוקרה

title-decor-line

המושג "עיצוב פנים דירות יוקרה" מתקשר אצל רובנו עם חללים רחבי ידיים בפנטהאוזים גבוהים, בבתים פרטיים ובמגדלי מגורים שכוללים אלמנטים עיצוביים הנתפרים ייחודית לפרויקט ומשדרים המון פאר, יוקרה, סגנון ושיק.

 

מעצבת הפנים ליאת באר, הנחשבת לאחת הוותיקות והמובילות בתחום, מסבירה שהמשמעות של המושג היא שכל הפתרונות והאלמנטים נדרשים להיות לא פחות ממושלמים, כשהדבר נוגע הן למבנה והגימור והן לעיצוב והסטיילינג.

 

כל המרכיבים הללו נועדו להבטיח חווית מגורים איכותית ומשודרגת, ובה בעת לעורר השתאות ולהוות מקור להשראה בקרב אורחים והמבקרים. עם זאת, מעצבת הפנים ליאת באר מדגישה שכל אחד יכול, למעשה, להפוך את האבן שהוא נושא בידיו ליהלום יפהפה ואת הדירה המוזנחת לפנינה אמתית ויוקרתית של ממש.

 

הטרנד הלוהט כיום: רכישת דירות ישנות ומוזנחות והפיכתן לבית חלומות יוקרתי

 

אם בעבר הייתה הנישה של עיצוב פנים דירות יוקרה שמורה למגדלי מגורים יוקרתיים ופנטהאוזים רחבי ידיים, שהרי הטרנד הלוהט כיום הוא רכישת דירות קטנות, ישנות ומוזנחות ולהפוך אותן לבית חלומות יוקרתי, זאת בהשקעה כספית בהחלט סבירה.

 

מעצבת הפנים ליאת באר מסבירה שלא רק דירות הממוקמות במגדלים מנקרי עיניים מאפשרות יישום של עיצוב פנים יוקרתי, ובעזרת המומחה הנכון, ניתן להפוך כל חלל, למעשה, קטן, מחניק וצנוע וככל שיהיה, לדירת חלומות יוקרתית.

 

השלבים בתהליך בדרך לעיצוב פנים דירות יוקרה כוללים את שכירת שירותיו של מעצב פנים המתמחה בעיצוב דירות יוקרה בחירת הסגנון עיצובי התואם את הטעם האישי. במהלך ההתקשרות עם איש המקצוע, חשוב לוודא שמתקיימת ביניכם שפה משותפת ושניתן לסמוך עליו בעיניים עצומות.

 

עיצוב פנים דירות יוקרה: מקסימום סטייל מאופק ומינימום רעש ויזואלי

עיצוב פנים דירות יוקרה צריך להיעשות על ידי בעלי מקצוע איכותיים ומנוסים, שיודעים להעניק לכל פרט תשומת לב גבוהה, ולתת לו את הטאצ' הנכון. מעצבת הפנים ליאת באר מציינת שמאחורי הביטוי "עיצוב דירות יוקרה" מסתתר לו עולם כמעט אינסופי של מקצוענות ויידע, טאץ' וירידה עד לרמת הפרטים הקטנים, כמו גם ראייה לטווח הרחוק וגימור באיכות שאינה פחות ממושלמת.

 

ראוי לציון כי המילה "יוקרה" עשויה להתפרש במגוון אופנים ודרכים. יחד עם זאת, כל הדירות המסווגות כדירות יוקרה מתאפיינות בכמה מוטיבים משותפים כגון עיצוב בקווים נקיים, עם מקסימום סטייל מאופק ומינימום רעש ויזואלי, תוך מתן תשומת לב מלאה לכל פרט ופרט. כמו כן, העיצוב היוקרתי חייב להישאר מעודכן ודורש התקדמות ברוח הזמן, תוך כדי יישור קו עם קונספטים השולטים, זאת במטרה למנוע עיצוב בסגנון מיושן וארכאי.

 

עיצוב פנים דירות יוקרה | ליאת באר