טלפון
טלפון
title-decor-line

עיצוב פנים דירות

title-decor-line

עיצוב פנים דירות מדוע אנחנו צריכים מעצב פנים לדירה שלנו? ראשית כל, עיצוב הבית שלנו משפיע באופן משמעותי על איכות חיינו. ניתן אף לומר כי ביתנו משקף אותו במידה מסוימת, אם לא במידה רבה. בשנים האחרונות עיצוב פנים דירות הינו תחום אשר משלב בתוכו גם את תכנון החללים הפנימיים של הדירה והוא עוסק למעשה בכל הפרטים הקשורים לכל החללים הפנימיים של הדירה מתוך ההבנה שכל פרט משפיע בצורה כזו או אחרת על הנראות הכללית של החלל ועל כלל השימושים אשר נעשים בו. בשורה התחתונה הוא משפיע על איכות החיים של האדם עבורו עוצבה הדירה. אין ספק שלמעצב הפנים קיימת אחריות כבדה על כתפיו, אחריות אשר הוא ישמח לקחת על עצמו. 

עיצוב פנים משפיע על הגוף ונפש

תפקידו של עצוב פנים דירות הוא לשרת את האדם בסביבה הפרטית שלו והחשובה ביותר עבורו, בכל הנוגע לכלל הצרכים שלו. החל מצרכיו הפיזיים הבסיסיים ביותר ועד לצרכים הנפשיים שלו של נוחות, חום וסביבה נעימה להתגורר בה. כישרונו של מעצב הפנים באה לידי ביטוי כאשר הוא מצליח לתרגם את צרכיו ורצונותיו של הלקוח לעיצוב הדירה ולהפוך אותם לדבר מוחשי באמצעות אלמנטים של עיצוב. 

חלק מהנושאים בהם עוסק מעצב הפנים הם: תכנון הפתחים של הדירה, תכנון שקעי ונקודות החשמל, תאורה, ריהוט, צבע, שימוש בחומרי גלם, חיפויים לקירות ולרצפה וכד'. כמובן שמעצב הפנים צריך להיות טיפה פסיכולוג לעיתים קרובות. ניתן לומר כי עליו להתמחות במספר רב של תחומים במקביל היות והוא עוסק בנושאים נוספים מעבר לעיצוב ולתכנון עצמו. עליו להכיר לעומק את חומרי הגלם השונים, התנהגותם והשימושים שיש לעשות בהם. כמו כן, הוא צריך להיות בעל ידע בתחומים רבים הקשורים בבנייה, בחשמל וכד'. 

תוך כדי תהליך עיצוב הדירה שלנו אנו מפתחים קשר עם מעצב הפנים שלנו, היות ואנו מפקידים בידיו את אחד המקומות החשובים ביותר שלנו וזו אחריות גדולה. הוא צריך להבין אותנו ולדעת לתרגם את הרצונות שלנו הלכה למעשה. חשוב לבחור מעצב פנים שנוכל לסמוך עליו ולדעת שהבית שלנו נמצא בידיים טובות ומקצועיות.