טלפון
טלפון
title-decor-line

תכנון משרדים בצורה נכונה

title-decor-line

תכנון של משרד שונה בתכלית מתכנון של בית ושל העיצבו שלו. בבית יש חוקים מאוד ברורים לגבי המשטח, חדרי השירותים והאמבטיה, הסלון וחדרי השינה וגם למשרד יש חוקים ברורים בכל הנוגע לעיצוב, שכדאי לשמור עליהם. תכנון משרדים הוא שם כולל הן למשרדים גדולים עם חדרים רבים, עשרות עובדים ואף יותר מזה, כמו גם משרדים בינוניים וקטנים עם עובד אחד או שניים וכמובן, המשרדים הביתיים שהולכים ותופסים היום נתח גדול בעולם העבודה והמשרד. בבואכם לעצב את המשרד שלכם בכל סדר גודל שהוא, יש כמה דברים שצריך לתת עליהם את הדעת וזה מתחיל עם תכנון נכון מה שהופך את השאר לפשוט יותר.


תכנון משרדים ובחירת צבעים

תכנון משרדים | ליאת בארלצבעים של המשרד תהיה השפעה רבה על המראה שלו ובעיקר, על האוירה שתהיה בו. תכנון משרדים כולל בין השאר בחירת הצבעים שיהיו בו, האם הוא יהיה צבעוני או נקי ואילו גוונים ישלטו בו. צבעים וטקסטורות משפיעים על סביבת העבודה של המשרד כל לדוגמא אם יש חלל שיש בו הרבה צבעים, הוא עלול להיות מבלבל לאלו שעוברים בחלל הזה, לעובדים שהפרודוקטיביות שלהם עלולה להיפגע מזה וכמובן, ללקוחות שעוברים במשרד. בחירת הצבעים צריכה להיעשות בקפידה בהתאם לגודל החלל ובהתאם לסוג המשרד ולמה שהוא רוצה לשדר. ככלל, יש להשתמש בצבעים לתיחום של חללים באזורים פתוחים.


בחירת מעצבת

אם אתם רוצים לתכנן ולעצב את המשרד שלכם בצורה נכונה, אתם צריכים לבחור מעצבת עם יידע וניסיון רב וכזו שיכולה לסייע לכם למקסם את פוטנציאל המשרד שלכם בפן העיצובי. תכנון משרדים הוא לא דבר של מה בכך והוא צריך להתבצע על ידי ידיים מקצועיות, ומעצבת כזו כמו ליאת באר תתרום לכם ולעסק שלכם תרומה מכרעת. עיצוב פנים מקצועי עולה אומנם כסף אבל אם עושים חישוב כולל ומכניסים בו את היתרונות הרבים כמו גם הרווח העתידי מזה שהמשרד יהיה מעוצב, מבינים שאין שום סיבה לא לפנות לאשר מקצוע. המשרד שלכם הוא מה שאתם ומי שאתם ובעיקר מה שאתם רוצים לשדר, ואתם חייבים שהוא ייראה בהתאם.